Ar biodegraduojantys plastikiniai maišeliai yra geresnė alternatyva nei įprasti maišeliai? Kiek plastiko galima aptikti pasaulio vandenynuose? Kiek mikroplastiko yra mūsų naudojamose kosmetikos priemonėse? Kartu su Lietuvos gamtos fondu šiuos klausimus kėlėme Vilniaus pedagogams skirtame seminare „Žaliosios edukacinės erdvės ir jų naudojimas aplinkosauginiame ugdyme“, kuris vyko Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultete.

Žaliosios politikos instituto darbuotojai pedagogams pristatė ir interaktyvias edukacines priemones moksleiviams bei darželių auklėtiniams. Kuriomis pasinaudoję švietimo atstovai, ugdys mokinių aplinkosauginį sąmoningumą ir skatins vengti plastiko gaminių kasdienėje veikloje.

Renginio dalyviai pokyčius pradėjo nuo savęs – plastikinius maišelius iškeitė į aplinkai draugiškus. Kaip patiems sumažinti plastiko pėdsaką, sužinosite čia: https://bit.ly/2z2rHQc.

Projektas finansuojamas iš Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo 2018 metų specialiajai programai patvirtintų asignavimų.

Share This