Raktas į regionų augimą – gamtos, visuomenės ir verslo darna, todėl rugsėjo 28 d. Tauragėje susitiks ekonomikos ekspertai, žaliosios politikos atstovai bei socialiai atsakingo verslo specialistai ir drauge ieškos geriausių sprendimų, padėsiančių užtikrinti šio krašto ekonominį augimą ir konkurencingą regiono ateitį.

Žaliojo sektoriaus potencialias Tauragės krašte milžiniškas ir gali atnešti didelę grąžą rinkos dalyviams. Tačiau tam reikalingi inovatyvūs sprendimai tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Tauragėje vyksiančios konferencijos „Žalioji strategija verslui: planas Tauragės regionui“ tikslas – kelti verslumo dvasią regione, skatinti žmones pradėti savarankišką verslą bei ugdyti domėjimąsi žiedine ekonomika, žaliąja logistika, atsinaujinančia energetika bei kitomis inovatyviomis temomis.

Kaip ir kiti regionai, Tauragės kraštas susiduria su šiuo metu regionams būdingais iššūkiais – emigracija, gerai apmokamų darbo vietų stoka, todėl nedelsiant būtina imtis priemonių, gerinančių gyvenimo sąlygas, įsidarbinimo galimybes bei verslo plėtrą. Turimi gamtos ištekliai ir miesto ambicingumas suteikia išskirtinę galimybę Tauragės kraštui toliau vystyti žaliąjį sektorių bei tapti žaliausiu ir gyvybingiausiu rajonu ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione.

Ekologinė žemdirbystė, tvarus investicijų pritraukimas bei darbo vietų kūrimas – tai perspektyvos, kurias Tauragės regionui užtikrins tolimesnis žaliojo sektoriaus vystymas.

Konferencijos metu verslo atstovai pristatys vėjo ir biomasės energetikos galimybes, biodujų gamybos bei decentralizuotos saulės energijos gamybos perspektyvas. Po konferencijos dalyviai turės galimybę dalyvauti vizite į Šilutės rajone veikiančią įmonę UAB „Klasmann-Deilmann Laukėsa“, kurioje bus supažindinami su biokuro paruošiamaisiais darbais bei gamybos procesais.

Dalyvauti konferencijoje kviečiami verslo, savivaldos, nevyriausybinių organizacijų atstovai bei visi besidomintys inovacijomis ir žaliosiomis idėjomis. Į dalyvių klausimus atsakyti bus pasirengę įvairių sričių ekspertai, tarp kurių:

  • vyriausioji DNB banko analitikė Indrė Genytė – Pikčienė;
  • Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas Remigijus Lapinskas;
  • Mokslo inovacijų ir technologijų agentūros direktorius Kęstutis Šetkus;
  • ir kiti.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Renginys nemokamas. Daugiau informacijos ir registracija: www.zaliojistrategija.lt.

Renginio organizatoriai:

 

Share This