Šiaulių bankas pasirinko VšĮ „Žaliosios politikos institutas“, kaip kvalifikuotas konsultacijas teikiančią organizaciją, padėti įmonėms parengti projektus ir įsisavinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą.
Žaliosios politikos institutas kartu su Šiaulių banku kviečia Lietuvos įmones dalyvauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos programoje.

Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijomis siekiama suvienodinti ES narių išsivystymo lygį. Šių fondų lėšos skiriamos kaip negrąžinamos subsidijos projektams, kurie atitinka ES sanglaudos politikos 2014-2020 m. reglamentus.

Iš ES struktūrinių fondų 2014-2020 metų finansiniam periodui Lietuvai yra skirta 6,7 mlrd. eurų (23,16 mlrd. litų.)

Žaliosios politikos institutas – patyręs ir patikimas partneris, ieškantiems galimybių pritraukti lėšų iš ES finansavimo šaltinių įgyvendinti projektus, kurie užtikrintų darnią plėtrą, būtų susiję su švaresnės gamybos inovacijomis ir jų įdiegimu, energijos taupymu ir jos efektyviu panaudojimu, pažangesniu atliekų tvarkymu.

Mes siūlome:

• Konsultacijas dėl projekto idėjos, vystymo ir finansavimo;
• Konsultacijas fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie siekia pradėti ar vystyti verslą, prisilaikant darniosios plėtros principų, panaudojant ES paramą;
• Pilną ES paramos projektų parengimą pagal valstybinių institucijų reikalavimus;
• ES paramos projektų administravimo paslaugų teikimą.

Dėl konsultacijų ir paramos iš struktūrinių fondų galima kreiptis:

VšĮ „Žaliosios politikos institutas“
Tel. + 370 65505872
El. p. gintaras.saldziunas@zaliojipolitika.lt
ZPI logo 2

Šiaulių bankas
Tel. +37070055055
El. p. kis@sb.lt
siauliu-bankas-logo

Daugiau informacijos apie ES struktūrinių fondų investicijas Lietuvoje: http://www.sb.lt/lt/verslo-klientams/norintiems-pasiskolinti-1/strukturiniai-fondai-1/

Share This