1369122478_puslapiui

Žaliosios politikos institutas kviečia prisijungti prie iniciatyvos „Baltoji banga“ kartu su asociacija „Investors’ Forum“ organizuojamos akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Akcija vyks gegužės 31 d. nuo 8 iki 9 val. ryte.

Nuo ankstyvo ryto akcijos dalyviai miestų gyventojams dalys informacinius lankstinukus apie šešėlinės ekonomikos ir mokesčių vengimo mastus ir  poveikį visuomenei, t.y. kiekvienam iš mūsų. Raginsime atkreipti dėmesį mūsų šalies darbdavius skaidriai atsiskaityti su darbuotojais, o darbuotojus – atsisakyti nelegalios produkcijos ir neremti „šešėlinio“ verslo.

Akcija organizuojama Vilniuje, tačiau siekiama, kad simbolinė kova su šešėliniu verslu pasiektų ir kitus Lietuvos miestus. Prie akcijos prisijungė Kaunas, Kėdainiai, Biržai, Klaipėda, Utena ir Marijampolė. Akcija skirta prisidėti prie šalies gerovės ir didinti piliečių sąmoningumą apie „šešėlio“ žalą mums, Lietuvos piliečiams.

Kartu su Žaliosios politikos institutu šiais metais prie akcijos prisijungia Lietuvos Respublikos Valstybinė mokesčių inspekcija, pilietinė iniciatyva „Baltosios pirštinės“, jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai, Lietuvos Respublikos Konkurencijos Taryba, Lietuvos bankas.

Share This