„Kai apkarsta net arbata: kaip iš plastiko priklausomybės pereiti prie būtinybės?“. Retoriškai klausiame trečiojoje ir paskutinėje „Žalioji strategija“ laidoje.
Joje diskutavo:
Indrė Čeidaitė – Lietuvos Gamtos Fondas, specialistė
Rasa Tumaseviciute – Gamtos tyrimų centras, doktorantė
Tadas Kavaliauskas – įmonė AB Plasta, technologinio skyriaus vadovas
Marijus Gailius – laidos vedėjas ir moderatorius

Kai apkarsta net arbata: kaip iš plastiko priklausomybės pereiti prie būtinybės?

„Kai apkarsta net arbata: kaip iš plastiko priklausomybės pereiti prie būtinybės?“. Retoriškai klausiame trečiojoje ir paskutinėje „Žalioji strategija“ laidoje. Joje diskutavo:🔸 Indrė Čeidaitė – Lietuvos Gamtos Fondas, specialistė 🔸 Rasa Tumaseviciute – Gamtos tyrimų centras, doktorantė🔸 Tadas Kavaliauskas – įmonė AB Plasta, technologinio skyriaus vadovas🔸 Marijus Gailius – laidos vedėjas ir moderatoriusTaip pat skelbiame mūsų III konkurso atsakymą ir nugalėtojus:Kaip skirstomas mikroplastikas?▶️C) Į pirminį ir antrinį🤩Sveikiname teisingai atsakiusius ir laimėjusius daugkartinį gėrimų puodelį: Sandra Tum, Aida Markaitienė, Šimaitis Romas, Gabi Gor, Sandra Bovšytė-Dagelienė Su laimėtojais susisieksime asmenine žinute 😊

Gepostet von Žaliosios politikos institutas am Dienstag, 26. November 2019

Projektas iš dalies finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Share This