buivydiškės5

Rugsėjo 25-26 d. „Taupykime energiją“ seminarai vyko Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultete, įsikūrusiame Buivydiškėse (Vilniaus raj.).

Seminaro metu profesionalūs ekspertai paprastai ir patraukliai perteikė tokias šiandien aktualias temas, kaip klimato kaita, atsakingas vartojimas, energijos taupymas, besibaigiančių ir netausių energijos išteklių vartojimo problemos, atsinaujinančių energijos išteklių potencialas Lietuvoje ir jo panaudojimo galimybės.

Paskaitų metu studentai teigė, kad dažniausiai Lietuvoje kalbama , kad reikia vartoti atsakingai, rūšiuoti, tačiau apie tai, kaip tą daryti, vis dar pernelyg mažai informacijos. Studentai džiaugėsi, sužinoję paprastus pavyzdžius ir patarimus, kaip prisidėti prie klimato kaitos mažinimo, atsakingiau vartoti.

Seminaro klausytojus ypač sudomino video reportažas apie didžiųjų prekybos centrų pasitelkiamus marketingo triukus, kurie paskatina pirkėjus išleisti parduotuvėje daugiau, nei jie planavo. Jie savo žinias išbandė ir atsakinėdami į testo seminaro temomis klausimus.

Vis labiau atsinaujinančia energetika, jos pritaikymo galimybėmis besidomintys studentai įrodė, kad  šių šaltinių naudojimas Lietuvoje tampa vis aktualesnis, vis daugiau žmonių pasisėmę žinių, imasi jas pritaikyti savo gyvenime.

Buivydiskes1 Buivydiskes3 (1) Buivydiskes3 (2) Buivydiskes4 buivydiskes6 buivydiškės5

Share This