Iki 2050 m. numatomas žymus transporto sektoriaus augimas. Tam, kad būtų išvengta gausėjančių transporto srautų sukeliamų pasekmių, būtina diegti mažiau taršios logistikos sprendinius, tokius kaip prekių konsolidacija, maršrutų optimizavimas ir t.t. Žaliųjų sprendinių taikymas logistikos sektoriuje prisidėtų prie šiltnamio dujų išmetimų, transporto srautų, eismo įvykių mažinimo ir kitų susijusių problemų eliminavimo.

Tarptautiniai mažiau taršios logistikos apdovanojimai 2018

MISIJA – rasti aplinkosauginį, socialinį ir ekonominį sąmoningumą demonstruojančius pokyčių pionierius, inovatyviais, ilgalaikiais ir pridėtinę vertę kuriančiais sprendimais siekiančius įveikti ateities logistikos iššūkius ir paversti juos naujomis galimybėmis.

Tikslas – išrinkti pavyzdines iniciatyvas ir projektus-lyderius, kurie vietiniu, nacionaliu ar tarptautiniu lygmeniu reikšmingai prisideda kuriant ekonominę, aplinkosauginę ir socialinę naudą.

Konkursas sudarytas iš dviejų etapų – nacionalinio* ir tarptautinio. Nacionalinės atrankos metu bus išrinkti kiekvienos kategorijos nugalėtojai, kurie dėl tarptautinio nugalėtojo vardo susikaus antrame etape.

Dalyvavimas apdovanojimuose – tai galimybė pademonstruoti savo pasiekimus, būti pastebėtiems ir įvertintiems tarptautinės auditorijos. Konkursas padėtų jūsų verslo įmonei, savivaldybei ar NVO tapti sektinu gerosios praktikos pavyzdžiu.

Tačiau svarbiausia – nugalėtojams bus suteikta galimybė naudotis tarptautinių Mažiau taršios logistikos apdovanojimų ženklu, kaip atpažinimo ir įvertinimo simboliu mažiau taršios logistikos srityje.

Nugalėtojai bus apdovanoti tarptautinėje konferencijoje “Green Cities: green logistics for greener cities”, iškilmingos vakarienės metu. Konferencija vyks 2018 m. rugsėjo 13-14 d. Szczecin mieste Lenkijoje.

*Paraiškos priimamos tik iš Lietuvos, Lenkijos, Švedijos ir Vokietijos įmonių, organizacijų ar kitų subjektų.

Paraiškos priimamos iki 2018 m. liepos 25 d.

 

Kategorijos

Pelnyti nominaciją “Metų verslo projektas” gali visos verslo įmonės, veikiančios logistikos srityje:

–     Transporto priemonių gamintojai ar pardavėjai
–     Ekspeditoriai
–     Logistikos inovatoriai

Ar jūsų savivaldybė (ar savivaldybės įmonė) laikoma pioniere miestų logistikoje? Vystote efektyvų bendradarbiavimo projektą, o gal sėkmingą komunikacijos kampaniją?
Kviečiame dalyvauti konkurse ir būti nominuotiems “Metų savivaldybės projekto” kategorijai!

Aktyviai advokataujate dėl mažiau taršios logistikos sprendinių taikymo savo mieste ar bendruomenėje?
Dalyvaukite konkurse ir tapkite “NVO ar bendruomenės metų projektu”!

Žiuri

Paraiškas vertins garbinga tarptautinė komisija, kurią sudaro tiek akademinio, tiek verslo sektoriaus ekspertai. Ypač patyrę logistikos ir verslo atstovai, tvaraus vystymosi specialistai bei akademinės srities profesionalai kartu išrinks nacionalinius ir tarptautinius nugalėtojus kiekvienoje kategorijoje.

Paraiškos pateikimas

Užpildyti paraišką galite čia.

Iškilus klausimams galite kreiptis į konkurso atstovus Lietuvoje:

Ieva Budraitė
Žaliosios politikos institutas
info@zaliojipolitika.lt
+370 5 213 13 53

Share This