„Žaliasis laiškas“ – tai naujienos apie žaliąją politiką Lietuvoje, naujausia informacija apie įstatymų pokyčius ir pasiūlymus atsinaujinančios energetikos, aplinkosaugos srityse. Taip pat čia rasite verslui aktualią informaciją apie projektus, Europos Sąjungos paramą, renginius, socialiai atsakingo verslo iniciatyvas ir patarimus, norintiems įtraukti darnaus verslo principus į savo strategiją. Ir visa tai – vienoje vietoje!

„Žaliajame laiške“ taip pat yra vietos jūsų reklamai. Čia galime talpinti jūsų organizacijos reklamą (logotipą su tiesioginiu nukreipimu į interneto svetainę, reklaminį skydelį. Taip jūsų organizacija pasiek tikslinę auditoriją, besidominčią žaliosiomis paslaugomis, ieškančią partnerių ir bendradarbiavimo galimybių.

Taip pat kviečiame pateikti savo nuomonę žaliosios politikos, įstatymų pokyčių, aplinkosaugos, energetikos ar kitomis temomis. Atsakingo verslo skiltyje bei naujienose galime publikuoti jūsų organizacijos pranešimus spaudai, straipsnius, susijusius su jūsų įmonės veiklomis, socialinės atsakomybės iniciatyvomis. Tereikia savo tekstą atsiųsti e. paštu sonata.dirsyte@zaliojipolitika.lt.

Registruokitės www.zaliasislaiskas.lt arba www.greenmail.lt

Share This