ES-per-nakti-taresi-is-kur-paimti-6-mlrd.-euru-kovai-su-klimato-kaita_img_newsarticle560

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje pristato renginių ciklo „Klubas Norden“ svečią – David Larsson Heidenblad. Švedų mokslininkas spalio 2 dieną 17 val. Vilniuje skaitys pranešimą „Atsakomybės paskirstymo formos“. 

Klimatas kinta ir mes tai žinome. Bet kas iš tiesų turėtų prisiimti atsakomybę už tokį sunkiai valdomą reiškinį kaip oro šilimas?

Ar raginimai žmonėms keisti savo nemoralų gyvenimą dorovingesniu atsikartojo per amžius skirtingomis kultūrinėmis formomis? Ar jie palaipsniui neteko racijos ir transformavosi į naujas atsakomybės priskyrimo formas?

Renginys organizuojamas kartu su Baltijos aplinkos forumu. Renginį moderuos darnaus vystymosi ekspertas Kęstutis Navickas.

Prašome atkreipti dėmesį, kad vietų skaičius yra ribotas, vietų rezervacija nevykdoma.
Renginys vyks anglų kalba be vertimo, įėjimas nemokamas.

Davidas Larssonas Heidenbladas yra švedų istorikas. Jo disertacija „Mūsų kaltė” apėmė atsakomybės už gamtines nelaimes pasiskirstymą per pastaruosius 400 metų temą. Šiuo metu D. Heidenbladas dėsto Lundo universiteto istorijos fakultete, yra žurnalo „Scandia. Journal of Historical Research” redaktorius. Jo moksliniai tyrimai apima dvi kryptis: istorijos įtaką šių laikų populiariosios kultūros vartotojui bei kosmoso tyrimų kultūrinį poveikį.

Share This