Bukiskes1

Rugsėjo 24 d. seminaro „Taupykime energiją“ lektoriai sužinoti daugiau apie klimato kaitą, atsakingą vardijimą, energijos taupymo priemones bei atsinaujinančią energiją pakvietė Bukiškių (Vilniaus raj.) žemės ūkio mokyklos akademinę visuomenę.  

Šiems studentams seminarų temos buvo labai aktualios, kadangi kai kurios siejasi ir su jų studijų dalykais. Interaktyvių diskusijų metu studentai parodė, jog turi žinių ir klimato kaitos ir atsinaujinančios energijos išteklių temose. O savo žinių bagažą papildė jiems dar negirdėtais faktais, pavyzdžiais, per kiek laiko vietoj išrūšiavimo ir pakartotinio perdirbimo suyra į sąvartyną išmesta skardinė, butelis, automobilio padanga ar kitas daiktas.

Taip pat Bukiškių žemės ūkio mokyklos studentai bei dėstytojai ypač domėjosi atsinaujinančios energijos išteklių pritaikymo namuose galimybėms. Iš seminarų metu apie kiekvieną atsinaujinančios energijos išteklių rodomų video reportažų dalyviai sužinojo apie tai, ką savo namuose galima būtų naudoti efektyviausia energijos ir šilumos gamybai, kokie kiekvieno ištekliaus privalumai ir trūkumai.

Viso seminaro metu vyko gyvas bendravimas, diskusija, kuri įrodė, kad „Taupykime energiją“ projekto medžiaga yra ne tik įdomi, bet ir itin naudinga, verčianti pagalvoti apie žinių pritaikymą savo buityje.

Share This