Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe sukūrėme ir Bernardinų sode įrengėme interkatyvų žaidimą apie aplinkosaugą Gamtos lobių medžioklė“. Parko lankytojai prie centrinio įėjimo į sodą gali pamatyti informacinį stendą, kuriame paaiškintos žaidimo taisyklės ir integruotas QR kodas. Nuskaitę kodą mobiliuoju telefonu išvysta parko žemėlapį, jame pažymėtos vietos, kur galima rasti žaidimo užduotis.

Žaidimą sudaro 9 klausimai, susiję su Vilniaus miesto gamta, Bernardinų parko istorija ir gamtiniais pokyčiais, čia įsikūrusiomis gyvūnų rūšimis ir augančiais augalais, taip pat su gamtiniais ištekliais, jų tausojimu, rūšiavimu ir kitomis aplinkosaugos temomis. Atsakymus į klausimus reikia rašyti į kryžiažodį, o pasitikrinti atsakymus galima 10-ame žemėlapyje pažymėtame taške.

Pilotinę žaidimo versiją išbandė 24 komandos, šiltą sekmadienio popietę šeimoms surengtame renginyje. Komandos ne tik sužinojo apie juos supančią gamtą, bet ir sustiprino bendradarbiavimo įgūdžius ir komandinę dvasią. 

Visos renginio akimirkos čia.

 

Share This