IMG_8954

Rugsėjo 11 d., trečiadienį Jašiūnuose (Šalčininkų raj.) „Aušros“ vidurinėje mokykloje,  VšĮ „Žaliosios politikos institutas“ surengė pirmąjį mokymų ciklo „Taupykime energiją“ seminarą.

Pasiklausyti seminaro susirinko Šalčininkų rajono urėdijų darbuotojai. Žaliosios politikos instituto darbuotojai bei kviestinis ekspertas Remigijus Lapinskas seminaro dalyvius supažindino su šiandien itin aktualia klimato kaitos problema, jos priežastimis bei pasekmėmis, energijos išteklių problema, energijos taupymo svarba, energijos taupymo priemonėmis, atsakingo vartojimo principais, energijos gamybos alternatyvomis naudojant atsinaujinančiuosius energijos išteklius.

Seminaro dalyviai galėjo ne tik išbandyti savo žinias apie klimato kaitą, Lietuvos energetiką bei energijos taupymą atsakydami į testo klausimus, bet ir aktyviai įsitraukė į mokymus užduodami lektoriams klausimus, domėdamiesi šiandienine situaciją šalyje bei pasidalindami vietos problemomis, susijusiomis su netikslingu energijos išteklių naudojimu ir atliekų tvarkymu.

IMG_9649

 

Share This