Penktadienis, sausio 18 d. (Vilnius). Lietuvos Žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys kviečia visus, kam brangios žaliosios idėjos, aktyviai bendrauti socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“.

„Rinkimų kampanijos metu sutikau daug jaunų, šviesių, Lietuvos „žalesne“ ateitimi besidominčių žmonių, kuriems rūpi, kokioje šalyje gyvensime. Šis betarpiškas bendravimas nenutrūksta ir iki šiol, pradėjus darbą Seime. Siekdamas ir toliau sėkmingai pristatyti „žaliąją“ energetiką bei realią alternatyvą ligšiolinei energetikos politikai, taip pat – žalią požiūrį į kitus aktualiausius Lietuvai klausimus, žengiau į interaktyviuosius „Facebook“ ir „Twitter“ puslapius.  Todėl kviečiu visus prisijungti ir atvirai diskutuoti, dalintis mintimis bei idėjomis“, – teigia Žaliųjų partijos vadovas L. Balsys.

Socialiniuose tinklalapiuose parlamentaras taip pat dalysis savo nuomone ne tik apie Lietuvos politikos naujienas, bet ir apie kasdieninio šalies gyvenimo svarbiausias aktualijas, informuos apie savo veiklą. Oficialūs parlamentaro profiliai šiuose portaluose pradeda veikti nuo šiandienos.

Prisijungti prie Lino Balsio paskyrų „Facebook“ ir „Twitter“ tinklalapiuose galite čia:

www.facebook.com/Balsys.Linas

www.twitter.com/Linas_Balsys
Seimo nario veiklą taip pat galite sekti ir parlamentaro asmeniniame interneto tinklalapyje: www.lrs.lt/lbalsys

Share This