Projektas „Taupykime energiją“  jau eina į pabaigą ir vyksta paskutiniai jo seminarai. Vasario mėnesį seminarai pasižymėjo plačia geografine aprėptimi – nuo Vilniaus iki Varėnos rajono.

Vilniuje seminarai „Taupykime energiją“ sudomino ne tik tolimesnių miesto mikrorajonų bendruomenes, bet ir studentus. Imlūs Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentai itin domėjosi energijos taupymo būdais, klausinėjo VŠĮ „Žaliosios politikos instituto“ darbuotojų jiems aktualių klausimų. Pasak studentų, įdomiausia buvo išgirsti apie atsinaujinančios energetikos Lietuvoje galimybes, nes šia tema jaučiamas didžiausias žinių stygius.

Taip pat praėjusį mėnesį VŠĮ „Žaliosios politikos instituto“ darbuotojai  su seminarais apie klimato kaitą, atsakingą vartojimą, energijos taupymo būdus ir priemones, atsinaujinančią energetiką apsilankė Kauno miesto  ir jo rajono, Alytaus, Prienų, Trakų, Akmenės bei Varėnos rajonų bendruomenėse.

Nors kiekviena aplankyta bendruomenė ir jos auditorija buvo skirtinga, tačiau seminarai sutikti palankiai, o skeptiškumą atsinaujinančios energetikos, klimato kaitos atžvilgiu pakeitė pripažinimas, jog naujosios technologijos jau dabar teikia didelę aplinkosauginę ir ekonominę naudą.

Kovo mėnesį VŠĮ „Žaliosios politikos institutas“ surengs paskutinį, 50-ąjį projekte numatytą seminarą.

Share This