Džiaugiamės galėdami pasidalinti pirmąją „Žalioji strategija“ laida, kurios tema: energetika jau atsinaujinanti – kada atsinaujins ir protas?!

Dėkojame laidos dalyviams:
Remigijus Lapinskas – Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas
Gediminas Dilertas – Vilniaus technologijų parko bendruomenės vadovas
Karolis Bužinskas – saulės jėgainių įrengimo įmonės „Green UP“ vadovas
Marijus Gailius – laidos vedėjas ir moderatorius

„Žalioji strategija“ laida: energetika jau atsinaujinanti – kada atsinaujins ir protas?!

💚Džiaugiamės galėdami pasidalinti pirmąją „Žalioji strategija“ laida, kurios tema: energetika jau atsinaujinanti – kada atsinaujins ir protas?! Dėkojame laidos dalyviams:🔹 Remigijus Lapinskas – Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas🔹 Gediminas Dilertas – Vilniaus technologijų parko bendruomenės vadovas🔹 Karolis Buzinskas – saulės jėgainių įrengimo įmonės „Green UP“ vadovas🔹Marijus Gailius – laidos vedėjas ir moderatoriusTaip pat skelbiame mūsų konkurso atsakymą ir nugalėtojus: Kokia dalis elektros energijos Lietuvoje pagaminama iš atsinaujinančios energetikos išteklių? Atsakymas ▶️😎 Apie 20%🤩Sveikiname teisingai atsakiusius ir laimėjusius daugkartinį gėrimų puodelį: Dovilė Balčiūnienė, Arunas Mickavicius, Evelina Masalskaitė, Donatas Maliauskas, Mantė Bartuseviciute. Su laimėtojais susisieksime asmenine žinute, o nelaimėjusius kviečiame sekti mūsų puslapio naujienas, greitu metu planuojame daugiau konkursų! 😊

Gepostet von Žaliosios politikos institutas am Donnerstag, 14. November 2019

Projektas iš dalies finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Share This